Sempozyuma Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Her yıl büyük emeklerle hazırladığımız ve bu sene 29 Şubat ile 3 Mart 2024 tarihleri arasında 12.sini gerçekleştireceğimiz KLİVET Bahar Sempozyumuna hepinizi davet etmekten büyük gurur duyuyorum.

Gelenekselleşen şekilde her yıl bir temayı tüm yönleriyle işleyen KLİVET Bahar Sempozyumu’nda bu yıl temamızı kliniklerimizde sıklıkla tedavi ettiğimiz ‘Travma’ olgularından yola çıkarak “Travmatoloji” olarak belirledik. Yüksek hayati risk taşıyan travma olgularını, dünya çapında bu konuda çalışan çok değerli hocalarımız ile birlikte ele almak üzere detaylı bir bilimsel program hazırladık. Travmatolojinin tüm alanlarını ele alacağımız sempozyumumuzda, oküler travmalardan, çene travmalarına, omurga hasarlarından, torakal yada abdominal travmalı hastalara tüm travma tiplerini hep birlikte ele alacağız.

Bu 3 gün boyunca bizlerle olacak ve katılımları ile sempozyumumuza değer katan firmalarımızın renklendireceği fuaye alanımızda da çeşitli süprizler sizleri bekliyor olacak. Bu sene ayrıca sizler için çok özel bir sosyal program hazırladık. Süpriz etkinliklerimiz ile yorgunluğumuzu hep birlikte atacağız.

Günümüzde hekimliğin ve teknolojinin hızla geliştiği bir çağda mesleğimizi en iyi şekilde icra etmek üzere, bilgilerimizi ve vizyonumuzu güncellemek için hepinizi KLİVET XII. Bahar Sempozyumu’na bekliyoruz.

Saygılarımla,
Çağıl Çokcoşkun Yılmaz
KLİVET Başkanı


Değerli Meslektaşlarım;

Bu sene 12.sini gerçekleştireceğimiz KLIVET Bahar Sempozyumu’na hepinizi davet etmekten gurur duyuyoruz.

Her sene olduğu gibi bu sene de büyük emek ve titizlikle hazırladığımız sempozyumumuzda sizleri ağırlayacak olmanın haklı gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Bu sene ki konumuzu "Kedi ve Köpeklerde Travmatoloji" olarak belirledik. Her sene olduğu gibi bu sene de kliniklerimizde sık rastladığımız travma vakalarının teşhis ve tedavisi hakkındaki en güncel bilgi ve yöntemleri konusunda uzman, birbirinden değerli 6 konuşmacı misafirimizle irdeleyeceğiz.

Her sene olduğu gibi bizi yalnız bırakmayan sponsor firmalarımızın değerli katılımıyla renklenecek olan fuaye alanımızda birçok sürpriz sizlerle olacak. Bu sene de bilimsel programla bilgilerimizi güncellerken sizler için hazırladığımız sosyal aktivitelerle günün stresinden kurtulup yorgunluk atacağız.

Veteriner hekimliğin ve teknolojinin sürekli ve hızla geliştiği günümüzde mesleğimizi en iyi şekilde icra etmek, bilgilerimizi ve vizyonumuzu güncellemek, sosyalleşip hasret gidermek için hepinizi KLIVET XII. Bahar Sempozyumu'na bekliyoruz.

Saygılarımla,
Ümit Örs
Sempozyum Başkanı